תיקון ידיות

בואו נסתכל כמה קל לתקן בעיה בידיות השירותים בחדר האמבטיה שלכם, ובואו נדבר על בעיה שאנו חווים לעתים קרובות עם מזוודות (סופטשל או הארד-קליפה) וכיצד לתקן אותן. כדי לתקן את הידית, עליך להניח את מכסה מיכל האסלה, אך כאשר אתה מסיר את מיכל המים, אתה יכול להדק אותו כמו שצריך מבפנים.

אל תלבש יותר מדי, אחרת אתה יכול לשבור את החרסינה וליצור בעיה גדולה יותר לפתרון. גלה מה הבעיה המדויקת עם הידית ואז תעבור את תהליך התיקון. אנחנו מתקנים את ידית האסלה ומחליפים אותה, ובמקביל מגלים מה לא בסדר ומתקנים אותה.

אני מקווה שהטיפים האלה עזרו לך לתקן את המזוודה השבורה שלך וחסכו לך קצת כסף

אם אינך יכול להחליט להיות עשה זאת בעצמך, נסה זאת בעצמך או פשוט שלח לי דוא"ל לתיקונים. אני מקווה ששיפרת את כישורי תיקון המזוודות שלך והצלחת לפתור את הבעיה ולתקן את המזוודות שלך.
למידע נוסף אודות תיקון ידיות ניתן לבקר באתר arie-manulim.co.il

אם אתה שובר את ידית המזוודות שלך בזמן תיקון המזוודה שלך

תהליך החלפתו הוא ממש פשוט. אם יש לך דלת הזזה מזכוכית כלשהי והידיות משוחררות, אתה יכול לתקן אותן על ידי הידוקן בעזרת ברגי הידוק. קל עוד יותר לתקן מזוודה אם כבר יש לך ידע טוב בתיקון מזוודות ותיקון פריטים באופן כללי.

אתה רק צריך למצוא בורג בגודל זהה שהשתחרר ואז להבריג את הידית על הצינור. לאחר שקדחתם והסרתם את הבורג, עליכם להיות מסוגלים להסיר ולהבריג אותו בקלות.

אם יש לך אותה בעיה, השתמש במברג או בכלי אחר כמו זה לעיל כדי להגיע לחלק של בורג הידית. בעת בדיקת ידיות הזזה מזכוכית, הידוק אותן עד כמה שניתן בעזרת ידית ההזזה עצמה. בעת הידוק, עלול להתרחש נזק בידית הדלת (במיוחד הבורג עצמו).

אם אתה לא יכול לתקן את זה בעצמך

נראה לך כיצד להחליף אותו, אבל זה קל ממה שאתה חושב. אם הוא ייפסק מיד, תיקון פשוט ופשוט יתקן את ראש הגרזן כדי להיות בטוח, גם אם יתכן כי ניסיון התיקון שלך הצליח. עדיף להחליף את הרכיב הפוגע מאשר לאבטח אותו.

תיקון זה יעלה לכם אגורה ויחסוך לכם את הטרחה להסיר ולהחליף את הידית הישנה ואת הבעיה להסיר ולהחליף אותה בעצמכם.

דמיין שאתה מוציא טונות של כסף

כדי לתקן אותו אם אתה יכול לתקן אותו בחינם, ועשה זאת בפחות מ -150 שניות. אם אתה צריך לתקן את המזוודה שלך במהירות, התיקון יעיל הרבה יותר אם אין לך זמן לשלוח אותה לתיקון מכיוון שאתה בחוץ מחר. במקום לקחת את זה לסדנה, לקנות חלקים, ללמוד איך לתקן את זה בסופו של דבר ולשלם למישהו 30 דולר כדי לתקן בורג רופף, כמו שעשיתי, אני פשוט קונה את החלקים בעצמי ותוקנים אותם.

אם אתה צריך לתקן את מנגנון הנעילה בעצמך

שירות מפתח יכול לעזור, אבל זה אומר שתצטרך להפיל קצת כסף כדי לתקן את הידית. אם החלפת ידית השירותים אינה פותרת את הבעיה במתקנים הסניטריים, הגיע הזמן להזמין מומחה. ידית חילוף זמינה אם יש לך גרזן רגילה, או אולי יש לך סגנון חדש ומותאם אישית. הידית השתחררה, ואם לא, הגיע הזמן לתיקון, שמשמעותו להפיל כסף על התיקון.

אם אתה מסביר כיצד לבצע תיקון לתיקון, תוכל לזכות ואף להסביר אותו נכון בשילוב עם מצגת מבוססת משלך.

כמו כמעט בכל השאר, ניתן לפתור מחצית מבעיות המזוודות בקלטת טובה (אני לא צוחק). אם אתה לא מקצוען לתפירה, זה לא צריך להיות קשה מדי וזה די קל לתיקון.

רק אם לא כל כך קל למצוא חלקי חילוף למזוודות שלך באופן מקוון

אתה יכול להיות בטוח שידית החילוף של המזוודה שלך מתאימה בצורה מושלמת. לעיתים נדירות מדובר במקרה של שבירת ידית ועליך להחליף אותה במנגנון חדש. תיקון ידית שירותים רופפת הוא דבר שתעשו ללא הרבה מהומה ולא כל הבעיות בטכנולוגיית האינסטלציה ניתנות לפתרון במהירות ובאופן עצמאי.

מדריך זה מסביר את הבעיה מעט יותר

אומר לכם אילו חלקים אתם צריכים אם ברצונכם לנסות את התיקון ומציג לכם סרטון מפורט כיצד זה עובד. קרא עוד על ידיות לדלתות למכוניות כדי ללמוד עוד על הידית ועל מחיר התיקון שלה. מדריך זה הסביר את העלות של ידית דלת חלופית לטסלה ואמר לי אילו חלקים אני זקוק אם אני רוצה לנסות תיקון זה. עליכם לשלוח אותו ליצרן ולשלם עבור משלוח ולא רק על התיקונים.

Related Posts