לא תוכן הפטיש הוא שמביא לדאגה, אלא באופן בו הפטיש משתלט על חייו של האדם ומשפיע על מערכות היחסים שלו בעיניהם. לפיכך, פטישים יכולים להוות בעיה אם הקיבעון מפריע לחייכם וגורם לסבל מוגזם עבורכם או הסובבים אתכם.

פטיש מיני או ארוטי מוגדר כקיבוע מיני קיצוני על אובייקט או חלק גוף. מושא הקיבעון נקרא פטיש, והאדם עם פטיש נקרא פטישיסט. פטיש הוא עוררות מינית או תגובה לחפצים או חלקי גוף שאינם מיניים, כמו נעליים או רגליים.

פטישים שונים באופיים התובעני

אם מדובר בפטיש ולא בקשר, האדם המדובר לא יוכל ליהנות או למלא משאלות מסוימות. במובן הרעוע הזה, פטיש משמש בדרך כלל לתיאור מישהו שמדובר באובדן, מטופל במסירות, או שיש לו פטיש, למשל, לאיסוף יין טוב. ניתן לחוות פטיש כמשיכה לצד הילדותי יותר בחיים, אך בדרך כלל בצורה בלעדית.

עניין להיות יפה, יפה או נעים בכל אחד מחמשת המובנים אינו הופך אותו למיני. אתה יכול להפעיל ולכבות דברים אחרים, אבל זה עדיין עניין, ולא פטיש.

לדברי ג'סטין להמילר

דוקטורנט, עמית מחקר במכון קינזי ומחבר ספר לי מה שאתה רוצה, פטישים הם אינטרסים מיניים לא שגרתיים המתפתחים באופן אורגני. לעתים קרובות אתה שומע אנשים מתייחסים לדברים שהם עושים כאל קינקים או פטיש מיני. המטפל המיני קלירן פומרנץ, Psy.D., אומר כי פטישים יכולים להיות קינקים, אך לא כל הקינקים הם פטישים.

כשאתה חושב על המילה פטיש

הדבר הראשון שעולה בראש הוא המחשבה המינית. אך ניתן גם לקבל פטיש גזעי, כלומר רצון הכרוך באדם מגזע, בין אם זה ידידות או מערכת יחסים מינית, ללא קשר לגזע זה. זה אולי נשמע טאבו, אבל זה משהו שאנשים שחורים חשו בעבר.

יש אלפי פטישים מיניים, שרובם לא ראויים לכתוב כאן. אבל כמה קינקים ופטישים הפכו למיינסטרים כל כך שהם מרגישים פחות טאבו. דפדף באינטרנט לרשימת קישורים שתוכל לנסות עם בן / בת הזוג שלך שמרגיש חתרני וחם.

פטיש מתייחס למשיכה לאובייקט דומם

וזה יכול לכלול חלקי גוף כמו פטיש ברגליים וברגליים. פטיש ברגל כרוך ברצון לסגוד לרגליים באמצעות פעולות כמו עיסוי, נשיקות וריח. השלטון והאלילה המקצועית אביבה מספרת לפיתוי כי פטיש ברגל הוא הפטיש הנפוץ ביותר.

אם בן / בת הזוג שלך חולק את פטיש כף הרגל שלה זה עשוי להיות מעצבן בתחילה, אך זו גם הזדמנות עבורך לדון בחלק חדש ומרתק בחיי המין שלך.

פטיש ברגל פירושו שילוב של עיסויים בכף הרגל ופעילויות נעימות אחרות במערכת היחסים המינית שלך

גם אם אין לך פטיש בכף הרגל, זה עדיין יכול להיות מהנה להיות בן זוג שעושה זאת, גם אם זה אומר שעיסוי בכף הרגל בשפע מחכה לך. פטיש ברגל נועד לסובב את כף הרגל שוב ושוב, לחשוב עליה, לגעת בה ולראות אותה כפי שהיא.

אם יש לך פטיש ידיים ואתה רוצה לחקור אותו עם בן / בת הזוג שלך

אתה יכול לדבר איתו או איתה על הצגתו בחיי המין שלך כסוג של פקטיזם. ייעוץ זוגי או טיפול זוגי יכולים לעזור לך לשפר את התקשורת לגבי פטישים שאתה רוצה לשמור או לנהל כחלק מהזוגיות שלך. אנשים עם פטיש ברגליים עשויים להימשך לראות רגליים בנעליים מסוימות, כגון נעלי עקב; הם עשויים ליהנות ממגע עם הרגליים, כולל עיסוי ומציצת אצבעות הרגליים; ועשוי להעדיף קישוטים בכפות הרגליים, כמו פדיקור טרי או קעקוע.

בעוד שמעשים גופניים, כמו מכות, נדונים לעתים קרובות כפטישים דופקים, משחק מיני אינטנסיבי יכול להתרחש גם במובן זה. מקדוויט אומר כי חיבורים מיניים כמו חניקה נופלים תחת המטריה של משחק ההגשה הדומיננטי.

Renye מכנה משחק כוח פסיכולוגי "בקרת תודעה" וזה סוג של BDSM. איומים בהסכמה הם דוגמה למשחק פסיכולוגי; דוגמה היא כאשר דום מזהיר גבר כנוע עם פטיש ברגל שאם הוא לא מסכים עם מה שהיא אומרת עליו ללקק את כפות רגליה.

לא להיות עם כיור יש הרבה במשותף עם מה שהובלנו להאמין שהוא לא כל כך מוזר

אותן הגדרות קפדניות שהוזכרו לעיל לפטישים הן משיכתם של חפצים או חלקי גוף במהלך ההריון, ופטישיסטים יכולים להשתולל למראה בטן נפוחה או מעוגלת. יש בני זוג שמגלים שהם מצפים כמו אחד מבני הזוג שלהם, בעוד שאחרים נמשכים על ידי בטן הריון מעוגלת או גוף של תינוק בפנים.
למידע נוסף בנושא של הופעות ומסיבות ופטישון ניתן להעיף מבט ב- bjump.co.il

אנשים רבים משתמשים במונח "פטיש ברגל" או "פטישיסט"

כדי לצחוק על אנשים שלא פגשו אותם בתאריך OkCupid, שאולי אנו חושבים שהוא הצצה, אבל פטישיזם ברגליים במקרים מסוימים הוא למעשה לא מזיק ושכיח למדי. כמו רוב הדברים המפותלים, זה לא מזיק, ובמקרים רבים זה בכלל לא פטיש, אלא רק קינק. אני לא זוכר את ההקשר, אבל אני יודע שזה חלק מהבנת המיניות לדעת שיש פטישים ושאנשים מתבדחים עליהם.

נקשנו למטפל מיני

כדי לדבר על כל הדברים שהם קינקים ופטישיים אם אתה רוצה לחקור אותם בחדר השינה. פטישים דומים לקינקינג, אך ההבדל הוא כי פטישים חייבים להיות נוכחים כדי שאדם יוכל להשיג עוררות והנאה מינית. חשוב לזכור פטישים שאדם לא צריך להתעורר מינית – יש אנשים שיכולים לפנטז עליהם מספיק כדי לצאת, בעוד שאחרים צריכים לעסוק בצורה כלשהי בהתנהגות האובייקטים.

Related Posts