עיצוב אינפוגרפיקה

כבר דנו בכללים החיוניים לעיצוב אינפוגרפיקה מדויק ומושך את העין, הגיע הזמן לכמה טיפים. מדריך זה ידריך אתכם בשלבים ליצור עיצוב אינפוגרפיקה משלכם ולהשיג את יעדכם. מתוכן מיתוגי ועד אינפוגרפיקות מונפשות, מעיצוב גרפי לתוכן אינטראקטיבי, להלן 75 אינפוגרפיות ודוגמאות להעברת מיצי היצירה שלך. בין אם אתם מחפשים אינפוגרפיקה נהדרת לעסק שלכם, אינפוגרפיקה מהנה וקלה לשימוש לדור המוביל שלכם, או קורסים ללימוד חזותי, למדו כיצד ליצור אינפוגרפיקה בעזרת מטלת עיצוב בסרטון הקצר שלמטה. אם ברצונך להכין את האינפוגרפיקה שלך לעבודה, הנה הוראות מפורטות כיצד להוציא אותה לפועל בעזרת כמה ממעצבי האינפוגרפיקה הטובים ביותר מרחבי העולם.

עיצוב אינפוגרפיקה יכול לעזור לך להוכיח את היתרון של מושג אחד על פני אחר

או פשוט להסביר את ההבדל בין שתי ישויות מתחרות. אינפוגרפיקה יכולה לעזור בהוכחת יתרון באחד ממושגים אלה, או שהם יכולים פשוט להסביר את ההבדלים בין שני המושגים. נקיטת הצעדים הראשונים בתכנון העיצוב האינפוגרפי שלך יכולה לעשות הבדל גדול בעבודה בפועל על אינפוגרפיקה מדהימה.

אם אתה רוצה ליצור משהו אחר מלבד אינפוגרפיקה סטטית מסורתית, הכלים הבאים ליצירת אינפוגרפיקה יעזרו לך. אם אתה זקוק לעזרה קטנה בעיצוב אינפוגרפי משלך, כדאי לשקול להעסיק חברת עיצוב אינפוגרפית.

עשו את עבודת הרגליים בכדי להפוך את העיצוב האינפוגרפי הכי טוב שאפשר

ואתם בדרך לעשות את זה הכי טוב שאתם יכולים. בין אם עליכם ליצור אינפוגרפיקה של מוצר, תרשים תהליכי להוסיף לאתר שלכם או תרשים להצגת המוצר שלכם, אנו מכסים אתכם.

בנוסף לכלים לעיצוב אינפוגרפיקה

כדאי להשקיע בהדמיות נתונים המספרות סיפור מקיף. עיצוב אינפוגרפי עוסק בהדמיה של מידע רב שהצופה יכול לעבד בצורה טובה יותר. מסיבה זו, ללמוד כיצד לעצב אינפוגרפיקה טובה הוא חובה, והימנעות ממלכודות הרגילות של עיצוב אינפוגרפי עשויה לעשות את ההבדל בין הנחיתה של לקוח גדול או איבודו לחלוטין. אם האינפוגרפיקה שלך מלאה מדי, הם יכולים להכריע את הקורא ולהקשות על קריאת המידע.

הורד את המבנה האינפוגרפי והבסיסי של האינפוגרפיקה והדפס אותו כתזכורת מהירה להתחיל את ההרפתקה האינפוגרפית שלך

ישנם מספר ערכות פאנל מידע מסוגננות המאפשרות לך ליצור לוחות מידע מושפעים רטרו משלך, אך מסגרות קוויות הן די הרבה. הירשם לערוץ העיצוב האינפוגרפי שלנו ב- YouTube והמשיך לעצות וטריקים נוספים ליצירת אינפוגרפיקה מאפס.

גם אם העיצוב שלך חסר משהו מבחינה אסתטית, אנו יכולים לספק לך כמה משאבים גדולים לחקור את הפריסה של אינפוגרפיות ותרשימי זרימה מורכבים יותר.

הראינו לך כמה קל ליצור אינפוגרפיקה משלך וכיצד תוכל לגלול במגוון תבניות אינפוגרפיות שונות ותרשימי זרימה, כפי שמוצג לעיל. קרא עוד על בחירת תבנית האינפוגרפיקה המתאימה לנתונים שלך וכיצד – לבצע – אחד – אינפוגרפיקה – בשלבים – 5.

הנה פוסטר חינוכי עם עיצוב שטוח לעיצוב אינפוגרפי שמאפשר להגיע ישר לעניין

יש גם מדריך שיעזור לך להתמקד כיצד ליצור אינפוגרפיקה ממוקדת מדיה חברתית וכיצד להשתמש בתורת הרשת ליצירת עיצוב מלוטש. שמנו עבורכם כמה אלמנטים אינפוגרפיים וקטוריים שטוחים שיעזרו לכם כשאתם צריכים ליצור אינפוגרפיקה.

אם ברצונך ליצור אינפוגרפיקה עבור העסק או הבלוג שלך, או להוסיף אינפוגרפיקה לפרויקט שלך, קבוצה זו מגיעה עם קבוצה של הדמיות נתונים מוכנות מראש שניתן להתאים אישית להוספת מידע.

מעצבי אינפוגרפיה רבים מכניסים טקסט בסוף תהליך העיצוב ומשתמשים בעותק לא ברור שמסיח את הדעת מהגרפיקה הכוללת

זכור שרוב האנשים יסרקו תחילה את העיצוב האינפוגרפי שלך, וזה יהיה כל הטקסט שהם יקראו. צור את האינפוגרפיקה שלמעלה ושתף את התמונות הקטנות בבלוג, בפייסבוק, בטוויטר, בפינטרסט או באתרי מדיה חברתית אחרים.

טיפוגרפיה

היא אחד הכלים החשובים ביותר להסבר רעיונות ומידע וחלק חשוב מאוד בכל עיצוב אינפוגרפי. מלבד זאת, לטיפוגרפיה השימושים שלה, שאין להתעלם מהם בעת יצירת אינפוגרפיקה. לאחר שתחליטו איזה סוג של אלמנטים עיצוביים אתם זקוקים, תוכלו לעצב אותם ולהשתמש לשם כך באלמנטים עיצוביים אינפוגרפיים שהוכנו מראש. הכרת המניעים העומדים מאחורי העיצוב של העיצובים האינפוגרפיים שלך יכולה לעזור לך לפתח את הגישה העיצובית הטובה ביותר עבור האינפוגרפיקה שלך וגם עבור לקוחותיך. נסה כמה מכלי העיצוב האינפוגרפיים הפופולריים והפופולריים ביותר הקיימים בשוק כיום וראה כיצד הם נראים.

 

Related Posts